Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

13 октября 2008
Від інфекційних захворювань нас захищає шкіряний покрив та імунна система. Інфекційні хвороби передаються переважно двома основними шляхами: при контакті та при диханні
При доторканні до носія інфекції мікроорганізми можуть проникати в організм здорової людини через щілину або поріз на шкірі, через очі, рот чи статевим шляхом. Найбільш серйозний ризик представляє прямий контакт з кров'ю або виділеннями інфікованої людини, особливо, якщо у вас на шкірі є відкриті рани. Інфекція також може передаватися через предмети, забруднені кров'ю або виділеннями носія інфекції (непрямий контакт). Хоч шкіряний покрив захищає нас від захворювань, які передаються при контакті, проте гострим предметом можна пошкодити шкіру і таким чином занести інфекцію в організм. Необхідно завжди додержуватися найбільшої обережності, маючи справу з предметами, які можуть бути інфікованими. Також треба уникати контакту незахищених рук з кров'ю, за виключенням випадків, коли це дуже необхідно.
Інфекція також може бути отримана при вдиханні мікроорганізмів, які попадають в повітря внаслідок чхання людини, хворої грипом. Але ризик отримання інфекції подібним шляхом при наданні першої допомоги не більший, ніж при звичайному спілкуванні з членами родини, друзями або при знаходженні у громадському місці.





наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне