Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

13 октября 2008
Часто хворі діабетом знають, що з ними діється, і просять дати їм що-небудь з вмістом цукру. Деякі можуть носити з собою цукровмісні препарати на випадок подібних станів.
Якщо постраждалий спроможний приймати їжу або рідину, дайте йому що-небудь солодке. У більшості випадків цукерки, фруктові соки і безалкогольні напої є ефективними, оскільки в них міститься достатньо цукру.
Також може допомогти і звичайний столовий цукор, шматочками або розчинений у склянці води. Якщо стан постраждалого не поліпшується через кілька хвилин після приймання цукру, викликайте «швидку допомогу».
Якщо проблема постраждалого полягає в низькому вмісті цукру в крові (гіпоглікемія), цукор, який ви дасте, справить дію досить швидко. Якщо у хворого вміст цукру в крові дуже високий (гіперглікемія), додаткова кількість цукру за невеликий час не завдасть великої шкоди. Як звичайно, дотримуйтесь основних принципів надання першої допомоги. Якщо постраждалий перебуває в непритомному стані, не намагайтесь давати йому що-небудь з напоїв чи їжі. Стежте за ознаками життя постраждалого, підтримуйте нормальну температуру тіла і викличте «швидку допомогу».

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне