Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

13 октября 2008
З почуттям великої тривоги ми згадуємо трагедії Бхапала, Чорнобиля, Спітаку, Нафтогорська, Атланти. Масштаби цих пригод вийшли за межі окремих країн. Людські жертви, що мали місце в цих катастрофах, тяжким горем відгукнулись в серцях людей всього світу.
Катастрофа в медичному розумінні — це раптова, швидкодіюча подія, надзвичайно небезпечна для здоров'я та життя людей. Основними медичними наслідками катастроф вважаються виникнення великої кількості постраж-далих, порушення психіки у людей, невідповідність між гострою потребою в медичній допомозі та можливостями її реалізації.
Причинами катастроф являються природні катаклізми (землетруси, повені, урагани та ін.), техногенні (вибухи, пожежі) та транспортні аварії.
Кожна природна чи антропогенна катастрофа приносить велике нещастя людям. Якщо людина не підготовлена до цього нещастя, у неї може зруйнуватись весь уклад життя.
Люди звикли вірити в те, що нещастя може скоїтись будь з ким, тільки не з ним, тому не готуються до цього. А коли приходить біда, неможливо не жахатись величезній кількості травм, ушкоджень. До такого нещастя потрібно готуватись заздалегідь. Кожен член вашої сім'ї повинен знати, як діяти перед катастрофою, під час та після неї.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне