Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

3 октября 2008
Серце має праву і ліву половини. Права одержує кров з організму і направляє її в легені. Ліва приймає кров з легень І розносить її по всьому тілу. Клапани розподіляють потік крові, який проходить через серце
Серце
Дуже часто ми не приділяємо нашому серцю достатньої уваги. Якщо розглядати серце як механічний насос, то він дуже надійний. В середньому серце скорочується з частотою 70 ударів на хвилину, що становить 100000 ударів на день. За все життя при середній її тривалості серце робить близько трьох мільярдів скорочень. Серце перекачує майже чотири літри крові за хвилину, що за життя становить близько 150 мільйонів літрів. Кров перекачується по судинах протяжністью 90000 кілометрів.
При зупинці дихання серце продовжує скорочуватися протягом кількох хвилин, подаючи клітинам кисень який міститься в крові. Ось чому швидке проведення штучної вентиляції легень постраждалому чи хворому при зупинці дихання допомагає запобігти зупинці серця. Як тільки серце перестає отримувати необхідну йому кількість кисню, воно перестає скорочуватися. В цьому випадку рятувальник повинен провести натиснення на грудину для підтримки циркуляції крові.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне