Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация
отзывы о клинике Медси Митино
в контексті

24 сентября 2008
Стабільне положення на боку, яке також називають дренажним положенням, приймають у тих випадках, коли постраждалий знаходиться без свідомості, у нього визначається дихання, пульс та відсутня сильна кровотеча. Для таких постраждалих стабільне положення на боку використовується для підтримки прохідності дихальних шляхів, забезпечення витікання рідини з рота у випадку кровотечі або блювоти. Ця позиція також забезпечує прохідність дихальних шляхів, не потребує від вас постійної підтримки підборіддя в потрібному положенні. Для переміщення постраждалого з положення на спині в стабільне положення зробіть наступне:
1. Руку постраждалого, яка ближче до вас перемістіть до голови в розігнутому положенні.
2. Зігніть дальшу від вас ногу постраждалого в коліному суглобі.
3. Підтримуючи однією рукою голову та шию постраждалого, візьміться другою рукою за його підняте коліно і підтягніть до себе.
4. Покладіть постраждалого на бік з виставле ним вперед коліном так, щоб його стегно знаходилось під прямим кутом, щоб уникнути перевертання постраждалого на обличчя.
5. Другу руку постраждалого розташовують в зручному положенні попереду тулуба. В положенні, коли голова постраждалого знаходиться на його руці, нагніть його голову вперед і відкрийте рот, щоб дати виходити рідині.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне