Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

1 октября 2008
Дорослий постраждалий звичайно спроможний жестами показати, що він подавився (Мал. 4-1). Якщо немовля або дитина раптом не може зробити вдих, то імовірно, що вона подавилася, в такому випадку починайте надавати допомогу, як описано в цьому розділі.
Якщо ви виявили людину без свідомості, дихання у якої не визначається, ви можете спочатку і не зрозуміти, що в неї задуха. І навіть не знаючи цього, ви можете надати першу допомогу. Початкові дії при наданні першої допомоги однакові для всіх постраждалих, які знаходяться без свідомості і у яких відсутнє дихання. Вам швидко вдасться виявити непрохідність дихальних шляхів при спробі зробити штучну вентиляцію легень, бо повітря не буде вільно проходити всередину і грудна клітка не стане підніматися.
Опис цієї ситуації приводиться нижче.
Характер порушення: Часткова непрохідність дихальних шляхів(ДШ), свідомість збережено. Ознаки та симптоми задухи: Сильний кашель з відкашлюванням. Постраждалий в змозі дихати і говорити. Постраждалий хропе або натужно кашляє, руками хапається за горло.

Характер порушення: Повна непрохідність ДШ, свід омість збережено. Ознаки та симптоми задухи :Постраждалий не в змозі ні говорити, ні дихати, руками хапається за горло, обличчя синіє .
Характер порушення: Задуха,
непритомність Ознаки та симптоми задухи: Постраждалий не реагує і не дихає. Повітря не поступає в легені, обличчя синє.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне