Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

24 сентября 2008
Після того, як ви викликали «швидку допомогу», і тільки коли ви абсолютно впевнені, що постраждалий у стані, який не загрожує його життю, який не потребує безперервного надання допомоги,
можна переходити до вторинного огляду.
При вторинному огляді у постраждалого виявляють інші проблеми, які свідчать про необхідність надання першої допомоги. Знову опитайте постраждалого та присутніх про те, що сталося. Якщо постраждалий - дитина, зверніться до її батьків або дорослих, які знаходяться на місці пригоди. Після цього перевірте у постраждалого ознаки життя та проведіть загальний огляд. До ознак життя відносяться: частота пульсу, частота дихання та рівень свідомості. Важливість вторинного огляду полягає у виявленні проблем, які безпосередньо не представляють загрози для життя постраждалого, але можуть мати серйозні наслідки, якщо їх залишити без уваги та надання першої допомоги.
По закінченні вторинного огляду постраждалого, після надання йому першої допомоги продовжуйте наглядати за ознаками життя до прибуття «швидкої допомоги». Стан людини може погіршуватися повільно, і раптово може виникнути серйозна загроза для життя (наприклад, зупинка дихання або зупинка серця). Не заспокоюйте себе думкою, що постраждалий знаходитися в безпеці тільки на основі того, що, на перший погляд, немає ніяких серйозних проблем. Допоможіть людині зберігати спокій та знаходитися в найзручнішому положенні в період очікування.
В розділі 8 детально описується послідовність проведення вторинного огляду, а по мірі проходження курсу ви дізнаєтесь, як надавати першу допомогу при проблемах, виявлених під час вторинного огляду.Визначте наявність свідомості у постраждалого.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне