Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

24 сентября 2008
Бажано, щоб «швидку» викликав хто-небудь інший. Це дозволить вам залишитися з постражда-лим і не відриватися від надання першої допомоги. По номеру телефону термінового виклику відповідає диспетчер, який знаходиться в центрі. Ця людина вирішує, яких спеціалістів необхідно направити на місце пригоди, а також може надати вам поради по наданню першої допомоги до прибуття бригади. Таким чином ви або інший, хто дзвонить, повинні повідомити диспетчеру вірну інформацію, а саме:
1. Точне місце пригоди. Повідомте адресу або місце знаходження, вказавши назву міста або населеного пункту. Повідомте назву найближчих перетинаючих вулиць (перехрестів або доріг), орієнтири, назву будови, поверх та номер квартири (офісу).
2. Номер телефону, з якого викликаєте, і хто
викликає «03».
3. Прізвище та ім'я постраждалого.
4. Що трапилося (дорожньо-транспортна
пригода, пожежа та ін.).
5. Кількість постраждалих.
6. Стан постраждалих (біль у грудях, утруд
нене дихання, відсутність пульсу, кровоте
ча та ін.).
7. Характер наданої першої допомоги.
Якщо ви попрохали іншу людину викликати
невідкладну допомогу, скажіть, щоб вона не вішала слухавку та виконувала інструкції диспетчера. Диспетчер може порадити, як краще надати першу допомогу до прибуття бригади. Попрохайте людину, яка робить виклик, повернутися на місце пригоди і передати вам все, що повідомив диспетчер.
Якщо ви один з постраждалим, криком покличте на допомогу. Крик, ймовірно, зверне увагу когось з перехожих, які зможуть викликати «швидку допомогу».
Якщо ніхто не відгукнеться на ваш поклик, то спочатку протягом хвилини надавайте першу допомогу постраждалому. А потім як можна
швидше намагайтесь самі подзвонити «03». Після цього повертайтесь до постраждалого і продовжуйте надавати першу допомогу.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне