Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті
Увеличение груди

Блиц-интервью с известным московским пластическим хирургом Эдуардом Шихирманом (клиника « Dr. Shihirman»

На каком уровне находятся хирургические технологии операций по увеличению груди?

Протезирование молочных желез – это самая распространенная и востребованная пластическая операция наших дней. Она является наиболее отработанным эстетическим вмешательством, и ее результаты удовлетворяют женщин на сто процентов. Новые инструменты и эндовидеотехнологии повышают уровнень и точность маммопластики, позволяют уменьшить травматичность и полностью контролировать процесс операции.

Нещасний випадок може в значній мірі бути пов'язаний зі стресом. Реакція людей, які стали мимоволі свідками нещасного випадку, різна, тому важливо вміти справитися з психологічною ситуацією, яка склалася після пригоди.
Наша реакція залежить від особистих факторів, таких, як характер, рівень стресу, який ми відчуваємо в даний момент, тих випадків травм, з якими ми зіткнулися в минулому. Не існує адекватних або неадекватних реакцій. У деяких людей сильні емоції можуть проявлятися негайно, у інших — реакція на них виникає через години або навіть дні після пригоди. Є люди, які бурхливо реагують на те, що діється, і це може супроводжуватися плачем, тремтінням, м'язовим напруженням, нудотою, слабістю.

Невідкладних ситуацій слід уникати. Хоча нещасні випадки все ж трапляються, ви можете потурбуватися про те, щоб запобігти деяким з них. Травми є головною причиною смертності серед дітей і молоді. Щорічно тисячі людей гинуть внаслідок отриманих травм.
Життя повне небезпеки, але частіше вчинки, зв'язані з ризиком, роблять його цікавим. Невміння тверезо оцінювати небезпеку може привести до того, що ви більше ніколи не будете ризикувати!

Тампон-пов'язка (перев'язувальний пакет) представляє собою м'яку прокладку, яка накладається на рану для всмоктування крові і виділень, а також для запобігання попадання в рану інфекції. Вона повинна бути чистою, по можливості стерильною.
В якості бинтової пов'язки використовується будь-який матеріал, яким можна обгорнути або прикрити пошкоджену частину тіла. Бинти звичайно використовують для фіксації тампон-пов'язок, для зупинки кровотечі, для запобігання попадання бруду і інфекції в рану, для підтримки пошкодженої кінцівки або частини тіла, а також для проведення прямого тиску на рану.

В наборі першої допомоги для населення не повинно бути ніяких антисептичних і лікарських засобів, мазей, кремів. В набір повинно входити наступне:
телефони всіх підрозділ/в невідкладної медичної допомоги, ваш домашній та службовий телефони, телефони родичів та друзів, до яких можна звернутися за допомогою у випадку необхідності, стерильні марлеві серветки (або бинти) різних розмірів для накладання на поранення, трикутна пов'язка і безпечні шпильки, бинт з ватно-марлевою подушечкою, антисептична серветка
або мило, полоски лейкопластиру для порізів і царапин (як тимчасові засоби), рулон лейкопластиру, ножиці, пінцет, одноразові латексні захисні рукавички, маска для обличчя, олівець і блокнот, якими можна написати записку для лікаря або фельдшера швидкої допомоги, ковдра, термометр, жетони або магнітну картку для телефону-ав-томата, пластиковий пакет.наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне