Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

23 сентября 2008
Вашою метою в оволодінні навиками першої допомоги є вміння надати допомогу людині, яка отримала травму, або потерпілому від раптового нападу захворювання до прибуття кваліфікованої медичної допомоги, такої, як бригада «швидкої допомоги».
Людина, яка надає першу допомогу, — стороння людина, що, як і ви, пройшла курс першої допомоги; вона чітко уявляє собі, що сталося, та приймає рішення допомогти постраждалому. Взагалі, всім людям без винятку треба добре знати, які дії необхідно прийняти при нещасному випадку. Всім необхідно вміти надавати першу допомогу. Перша допомога — це оперативна допомога постраждалому при отриманні травми або раптовому нападі захворювання, яка надається до тих пір, поки не буде можливості отримання більш кваліфікованої медичної допомоги.
Ваша безпосередня участь має важливе значення, бо ви можете бути єдиною людиною, яка здібна надати допомогу на місці пригоди. Не бійтесь діяти — ви завжди в змозі зробити свій внесок, навіть якщо це буде простий поклик про допомогу.
Надання першої допомоги дійсно може стати принциповим у питанні життя та смерті постраждалого. Найчастіше своєчасно надана перша допомога визначає, видужає постраждалий повністю чи залишиться на все життя інвалідом. Ваше завдання : « з'ясувати, чи дійсно має місце невідкладна ситуація; « прийняти рішення діяти;
* викликати швидку медичну допомогу;
* надати першу допомогу до прибуття «швидкої допомоги».

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне