Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

15 сентября 2016
Ви можете уникнути багатьох проблем із здоров'ям, підтримуючи свою нормальну вагу. Збиткова вага сприяє розвитку серцевих захворювань, високого кров'яного тиску, діабету та хвороби жовчного міхура. До цих захворювань призводить не стільки сама вага, скільки жир. Підтримання правильної ваги тіла позитивно позначається на здоровії і на стані в цілому. Поліпшується самопочуття, і ми почуваємо себе енергійнішими. Якщо ви не впевнені, чи збитковий жировий прошарок вашого тіла, зверніться за порадою до лікаря, оскільки відсотковий вміст жиру в організмі не можна визначити, виходячи лише із ваги тіла.
Втрата ваги, особливо жиру, є справою нелегкою. Вага визначається балансом харчування та фізичної активності. Якщо ви споживаєте більше калорій, ніж витрачаєте, ваша вага зростає. Якщо витрачання калорій більше, ніж їх споживання, вага зменшується. Пристрасне бажання швидко схуднути може мати і негативні наслідки, оскільки організм не одержує достатнього харчування. Уникайте непомірно суворих дієт і будь-яких сумнівних препаратів, які обіцяють швидкий ефект.
Для того, щоб позбутися зайвої ваги, дотримуйтесь таких принципів.
• Вага може варіюватися день у день через різний вміст рідини в організмі, тому вимірюйте вагу у визначений час і день тижня.
• Зменшіть споживання калорій, але зробіть це поступово. Дуже швидке або значне зменшення ваги може завдати шкоди вашому здоров'ю.
• Регулярні фізичні вправи — ключовий елемент контролю над вагою тіла. Будь-яка фізична діяльність — прогулянка до автобусної зупинки, піднімання по сходах, прибирання домівки — спалює калорії. Чим більше ви активні фізично, тим більше витрачається калорій.
• Поставте реальну мету (наприклад, схуднути на півкілограма за тиждень, а не на два-три).
• Іноді винагороджуйте себе невеликою кількістю якихось ласощів.
• їжте повільно, насолоджуючись смаком їжі.
• Підготуйтесь до того, що в процесі схуднення будуть періоди стабілізації ваги.
• І, нарешті, ми можемо позбутися зайвої ваги, лише змінивши свої звички в харчуванні і ведучи більш активний спосіб життя. Таким чином, з формуванням нового способу життя полегшується досягнення мети і підтримання бажаної ваги.
• Пам'ятайте, що кожна людина має індивідуальний показник метаболізму, має власні звички в їжі і відношення до їжі, що значною мірою і визначає процес схуднення чи набирання ваги.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне