Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

13 октября 2008
Кожна людина повинна регулярно проходити медичні обстеження, перевірку зору і стану зубів. Профілактика захворювання ефективніша, ніж його наступне лікування. Медичні обстеження повинні варіюватися залежно від віку, стану здоров'я та інших факторів. Запитайте у свого дільничного терапевта, які дослідження вам необхідно пройти і як часто це слід робити.
Якщо ви носите окуляри, то лікар-окуліст певно, нагадає вам про необхідність регулярної перевірки зору. Якщо у вас добрий зір, то все одно ви повинні знати, що він може погіршита-ся в будь-який момент.
Регулярно відвідуйте зубного лікаря для перевірки стану зубів та ї'х очищення.
Профілактика захворювання краще лікування хвороби. Частіше міняйте зубні щітки. Чистіть зуби щіткою і проміжки між ними шовковою ниткою, щоб уникнути виникненню і розвитку каріозних порожнин, захворювань зубів і десен, які руйнують м'які і кісткові тканини навколо зуба. Захворювання десен розвиваються з віком.
У нещасних випадках, що супроводжуються втратою одного або кількох зубів, зупиніть кровотечу. Скрутіть валик із стерильного перев'я-зочного матеріалу і вставте його на місце вибитого зуба. Постраждалий при цьому повинен щільно стиснути зуби, щоб забезпечити тиск. Зверніться за кваліфікованою медичною допомогою.
Лише час допомагає організму справитися з надмірною кількістю випитого спиртного. Чорна кава і холодний душ дещо полегшують похмілля, проте організму потрібно буде деякий час, щоб нейтралізувати дію алкоголю.
Бережіть свій слух. Стережіться шумового забруднення середовища. Шуми і музика можуть негативно впливати на слух, підвищувати рівень стресу і знижувати ступінь концентрації уваги. Якщо оточуючі кажуть вам, що чують музику з ваших навушників, значить рівень шуму досянув відмітки, небезпечної для вашого слуху. Необхідно зменшити звук.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне