Все про першу медичну допомогу

damkinet

навигация

в контексті

13 октября 2008
При заняттях спортом та іншими видами активного відпочинку ви можете запобігти випадкам травматизму, якщо будете дотримуватися запобіжних заходів, необхідних для певного виду діяльності, і використовувати відповідні захисні засоби (шолом).
При заняттях будь-якою діяльністю, яка може викликати пошкодження очей, носіть захисні окуляри. Правильно добране взуття також може захистити вас від травм. Займаючись контактними видами спорту, використовуйте захисні засоби свого розміру. І насамперед дотримуйтесь правил того чи іншого виду спорту, яким ви займаєтесь.
Якщо ви не вмієте плавати, краще цьому навчитися зараз. Завжди майте під рукою засоби рятування, коли перебуваєте в плавзасобі або поряд з водою. При стрибках у воду обо-
в'язково огляньте місце для пірнання. Завжди тримайте під наглядом дітей, які знаходяться поряд з водоймою, в басейні чи у ванній. Дві третини всіх випадків утоплення трапляються з людьми, які попали у воду випадково.
При заняттях бігом, піших прогулянках старанно вибирайте маршрут. Займайтесь спортом лише в добре освітлених, людяних місцях. Уникайте напружених автострад. Якщо ви займаєтесь спортом на вулиці у вечірній час, використовуйте люмінесцентний одяг, який відбиває світло, і рухайтесь назустріч автомобільному потоку.

наше опитування
Чи важливі для вас знання першої медичної допомоги

Так
Ні
Незнаю


популярне